Rüyada Saçı Küt Görmek

Rüyada saçı küt görmek aile bireylerine çok büyük yardımlarda bulunulacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, helal ve geniş rızık elde edeceğine, yeni iş fırsatları yakalayacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, evlat sahibi olacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada saçı küt görmek yaptığı iyiliklerin karşılığını göreceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, çocuk sahibi olacağına, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine alamet eder.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler duyacağına, çok güzel günler geçirileceğine, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine işarettir.

Rüyada saçı küt görmek rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, elinin bolluk göreceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, hikmetli kimse olacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, istediği ve hayal ettiği günleri yaşama şansına nail olacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumuna göre bolluğa ve berekete kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selin

Saçlarım normal de belime kadar rüyam da aynaya bakıyordum saçlarıma şekil veriyordum küt siyah olmuştu (normal rengi siyah gibi ben sarıya boyuyorum)kahkül de vardı gülüyordum ayy ne tatlı olmuşum diyordum kendime.

eda özdemir

saçlarım normalde uzun ama rüyamda kısaydı ve üstüm başım her yerim ıslaktı. ordan oraya koşturuyordum