Rüyada Saçın Ön Tarafının Beyazlaması

Rüyada saçın ön tarafının beyazlaması yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, bolluk, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, yüzünün güleceğine, kendisi için büyük bir şans olacak olayların vuku bulacağına, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına inanılmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kişinin hayatında yeni ufuklar açacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, eline geçen fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine, bu şekilde devam ederse eğer birçok başarı kazanacağına, çevrenizden takdir görmeye, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saçın ön tarafının beyazlaması sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, bereketli günler geçirileceğine, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine, deyim yerindeyse krallar gibi bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, geçim sıkıntısının azalacağına, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, mutluluğun kapılarını aralamayı başaracağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saçın ön tarafının beyazlaması mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine, çok mutlu olacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, ağız tadına, neşeye, huzura ve sıhhate kavuşacağına, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine delalettir.

Yorumcuya göre hayata ve insanlara karşı daha ılımlı, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, borçlarını ödeyeceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, şansının açık olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
FİGEN

Rüyamda saçım düz omuzlarımda sadece ön kısımlar beyazlamış diğer yerler koyu kahverengi yani saç rengimdeydi .aynaya bakıyordum