Rüyada Saçından Tutup Sürüklemek

Rüyada saçından tutup sürüklemek çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, alacağı bir ödülün ya da terfinin işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, hasta olan bir kişi ile irtibata geçeceğine, kazancını katbekat arttıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kimsenin yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, yeni bir iş olanağı yakalamaya, işlerini toparlayacağına, Allah’ın tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa karşı savaşıp galip geleceğine, hayatı ile ilgili bazı önemli kararlar vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada saçından tutup sürüklemek işlerinin açılacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, kendi işini kuracağına, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin dertlerin kısa zamanda biteceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına delalet eder.

Rüyada saçından tutup sürüklemek kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, çok başarılı işlerin altına imza atacağına, çok başarılı olacağına, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine alamet eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin çok büyük başarılar kazanacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Melike

Merhaba ruyamda tanımadığım bir kadının saçından tutup surukluyordum ve sürükleyerek gezdirip ayni yere geldim de kadını birakiyordum

Zülal

Çok güzel bir yorum inşallah gördügüm rüyalar hayra çikar yorumlardan cok muttlu oldum