Rüyada Saçının Başkası Tarafından Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının başkası tarafından kesildiğini görmek evin kasasına giren gelirin artacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin büyük kazançlar sağlanacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, arkasından dua edenlerin çoğalacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine delalettir.

Rüyada saçının başkası tarafından kesildiğini görmek çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına, bu sayede çok dikkat çekeceğine, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin temiz saf bir adamla evlenebileceğine, evlatlarını dini kavramlarla büyüteceğine, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, esenlik içinde olacağına, başarıyla geleceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına yorulur.

Rüyada saçının başkası tarafından kesildiğini görmek iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vazgeçileceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, dünya hayatına dair hayal kurulan her şeye en güzeliyle kavuşulacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erkan

Hocam s.a
İstihareye yattım alacağım şey hayorlımı değilmi diye.
gecesi saçımı bir başkasının kestiğini gördüm. Bunu neye yormalıyım

şimdiden teşekkürler

Rüyada saçım yerlere uzanacakkadar çoğalmış ve uzamıştı. Lavaboda saçımı şekillendirmek için başımı eğdiğimde yere değiyor şaşırıp, yıkamaya gidiyorum. O esnada biri, kötü niyetli olduğunu hissetmedim, saçımda bir miktar kesiyor. Normalşartlarda kestiği uzun denilebilirdi ama rüyada saçım o kadar fazla ki gözüme bile gelmiyor. Yine de çok çocuksu ve şımarık davrandığını hissettiğim için onu azarlıyorum. İyi günler!

Mehtap

Rüyamda kuaför arkadaşım saçımı kesiyor ve bakıyorum ki kısacık kesmiş.Ben üzülüyorum kızıyorum.Eski uzun saçımı düşünüp bir daha nasıl o hale gelecek diyorum üzülerek

İbrahim

Hocam hayırlı akşamlar rüyamda en yakın arkadaşım saçımı makasla üstten kesiyor ve bende çok begenip buna çok seviniyorum gülüyorum nedir acaba hayirmidir