Rüyada Saçının Kıvırcık Olduğunu Görmek

Rüyada saçının kıvırcık olduğunu görmek gelecekte güzel günlere kavuşacağına, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına, anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine alamettir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, büyük kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada saçının kıvırcık olduğunu görmek zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına ve başarıyı göğüsleyeceğine, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, dar gelirli olanların rahatlayacaklarına ve ellerine geçecek paranın bereketli olacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, mevkilerinin yüksek olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine, zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçının kıvırcık olduğunu görmek sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, sorunların tatlıya bağlanacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin iş ve özel hayatında herhangi bir sorun yaşamayacağına, herkesin yardımına koşacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkın genişlemesine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, elde edilecek menfaatlere delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments