Rüyada Saçlı Bebek Doğurmak

Rüyada saçlı bebek doğurmak sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, mal mülk sahibi olunacağına alamettir.

Ayrıca bu rüya hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, bolluk ve bereket elde edeceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, çok iyi paralar kazanılacağına alamet eder.

Rüyada kızıl saçlı bebek doğurmak atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, eve huzur dolacağına, rahat bir iş hayatının başlayacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına, sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzun saçlı bebek doğurmak çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, çok başarılı işler gerçekleştireceğine, muradına ereceğine, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kimsenin kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına, aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına işaret etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Saçlı Bebek Doğurmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda bembeyaz tenli siyah saçlı ama saçı çok bir bebk doğurmuşum ve emziriyorum ama bebek 2 aylık falan ben emzirirken bana bakıp gülüyo bu ne anlama gelir

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya umuda, ferahlığa ve memnuniyete yorulur. Rüya tabirine göre heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına; sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına; arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına işarettir.

 2. Rüyamda sancısız şekilde normal doğum yapıyorum evde bir kaç kişi var ama tek başıma çekiyorum bebeği saçları omuzlarında bir kız bebek doğurmuşum bunun anlamı nedir

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız atılıma, özgüvene ve iyiliğe işaret eder. Rüya tabirine göre rahat şekilde yaşamasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine; azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine; ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim