Rüyada Şafi Demek

Rüyada şafi demek edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine ve başarılı bir kariyere imza atacağına, kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapacağına, sevilen birinin elinden tutarak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına delalettir.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, huzurlu, mutlu olacağına, mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada şafi demek sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, büyük başarı kazanacağına inandığı işlerle ilgileneceğine, iyilik bulacağına, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, yeni bir birlikteliğe başlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, mal mülk sahibi olunacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şafi demek sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, her istediğini elde edeceğine, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, ailesi tarafından çok sevileceğine, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hadiye

Rüyamda eve bir uçan böceğin girdiğini o an anlayamıyoruz ne olduğunu evden çıkması için pencereyi açıp kovalarken bunun bir siyah arı olduğunu görüyorum o an 10 yaşındaki torunumun tam göz kenarından ısırıyor ben yakalayıp öldürüyorum ama kiz torunumun gözü şişmeye başlıyor ben çeşme suyuyla yıkarken yüzünü sürekli ya şafi diyorum