Rüyada Sahte Parayı Fark Etmek

Rüyada sahte parayı fark etmek çok sevilen bir kişi olunacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, mal mülk sahibi olunacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük fayda göreceğine, rakiplerini geride bırakacağına yorulmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, yaşamına bolluk geleceğine, kendisi ile baş başa kalacağına, özel hayatında mutluluğu yakalamasına yorulmaktadır.

Rüyada sahte parayı fark etmek olumlu dönüşümler alacağına, solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, ettikleri duanın kabul olacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, seyahatlere katılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sahte parayı fark etmek hayat arkadaşı ile diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, ailesini gururlandıracağına, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine alamettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin borçluysa borcunu ödeyeceğine, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalettir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sahte Parayı Fark Etmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda bakkaldan aldığım şeylerin hesabı 30 TL tutuyor. Ben hesabı 3 tane onlira olarak verirken onluklardan bir tanesi sahte çıkıyor. Bakkalcı illede sen bilerek verdin diye beni polise şikayet edeceğini söylüyor. Oysa benimde paranın sahte olduğundan haberim yok. Her ne kadar sahte parayı at yerine başka para vereyim desemde Bakkalcı ikna olmuyor. O boğuşma içinde birden uyandım. Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya beğeniye, hayallere ve yeniliğe tabir olunur. Rüya alimlerine göre etrafındaki kimselerin beğenisini kazanacağı bazı hareketlerde bulunacağına; hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına; iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim