Rüyada Sahte Parayı Fark Etmek

Rüyada sahte parayı fark etmek çok sevilen bir kişi olunacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, mal mülk sahibi olunacağına, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük fayda göreceğine, rakiplerini geride bırakacağına yorulmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, yaşamına bolluk geleceğine, kendisi ile baş başa kalacağına, özel hayatında mutluluğu yakalamasına yorulmaktadır.

Rüyada sahte parayı fark etmek olumlu dönüşümler alacağına, solmuş olan yüzünün sonunda güleceğine, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, ettikleri duanın kabul olacağına, hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına yorulur.

Rüya tabircilerine göre hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, seyahatlere katılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sahte parayı fark etmek hayat arkadaşı ile diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, ailesini gururlandıracağına, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine alamettir.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin borçluysa borcunu ödeyeceğine, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine, ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nermin

Rüyamda birisine para vermem gerekiyor ama bende olmadığı için arkadaşıma soruyorum o veriyor..Adam saha sonra bana paranın sahte olduğunu söylüyor..bende alıp kontrol ediyorum ve sahte olduğunu görüyorum ve parayı aldığım arkadaşa gidip söylüyorum oda bana yolda bulduğunu ve bilmediğini söylüyor

Ayşe

Rüyamda kardeşim 2yüzlira istiyor getiriyorum veriyorum sahte para diyor bakıyorum sahte anlamı nedir

Akif

Rüyamda birisinde 2 poşet ağzına kadar dolu para alıyorum sonradan paranın sahte olduğunu farkediyorum açıklayabilir misiniz

Ahmet

Rüyamda adamın biri bana kağıt para veriyor parayı kontrol ettiğimde sahte olduğunu fark edip adama dönüp sahte olduğunu söylüyordum adam da pis pis gülüyordu

Ahmet

Rüyamda bir esnaf kendisindeki paranın sahte olduğunu fark ediyordu tabiri nedir hocam

Lale

Ruyamda deri ceket giyiniyorum elimi cebine attıgımda 1 tomar para cıkıyor onu birisiyle paylaşıyorum sonra sahte oldugu anlaşılıyor

Hasan

Rüyamda bakkaldan aldığım şeylerin hesabı 30 TL tutuyor. Ben hesabı 3 tane onlira olarak verirken onluklardan bir tanesi sahte çıkıyor. Bakkalcı illede sen bilerek verdin diye beni polise şikayet edeceğini söylüyor. Oysa benimde paranın sahte olduğundan haberim yok. Her ne kadar sahte parayı at yerine başka para vereyim desemde Bakkalcı ikna olmuyor. O boğuşma içinde birden uyandım. Bu rüyayı yorumlarsanız çok sevinirim.