Rüyada Salça Atmak

Rüyada salça atmak ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine, istediğini elde etmede başarılı olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına delalettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, iç dünyasında rahata kavuşacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, atılımları sayesinde adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, zenginliğe sahip olunacağına, yoksulluktan sonra zengin olmaya delalet eder.

Rüyada salça atmak karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, yaşamının düzene gireceğine, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre kendi geleceğine yön vereceğine, hem işinde başarılı olacağına, hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, borçların kısa zamanda ödeneceğine, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada salça atmak bekarsa hayırlı bir kısmete, evliyse evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, bundan sonra yapmak istediği çalışmalar için önayak olacak çalışmalar gerçekleştireceğine, çevresinin geniş, ailesinin de büyük olacağına, işlerinin de sağlığının da iyi olacağına, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına inanılmaktadır.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanmayacağına, uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments