Rüyada Saniye Görmek

Rüyada saniye görmek maddi zararını karşılamayı başaracağına, rüya sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, düze çıkacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, küs kimselerin barışacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre gözyaşlarının dineceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saniye görmek hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, yaptığı işlerden çok para kazanacağına, rahatlık içinde yaşayacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, paraya ve mutluluğa kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına, çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada saniye görmek kendi kendisine şifa bulacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine, eğer hastaysa şifasını bulacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri ortadan kaldıracağına, uzun süreden beri bekleyen bir borcun gelecek bir toplu para ile ödeneceğine, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, yarınlara umutla bakacağına, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, fakir çocukları giydireceğine işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elifberenoksuz

Ruyada başkasının saniye tuttuğunu görmek