Rüyada Sapıktan Saklanmak

Rüyada sapıktan saklanmak zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde son bulacağına, çıkılan yolda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre saadete ereceğine, kendisini rahat ettirecek bir iş yapacağına, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine, problemlerinin çözümlerine ulaşacağına, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına alamet eder.

Rüyada sapıktan saklanmak sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, herkese eşit mesafede durup, eşit davranılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin hayattan alınan zevkin daha da artacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, geleceğinizin güzel olacağına, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sapıktan saklanmak saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, epey bir zamandan beri rahatsızlık duyduğu konuları düzeltmek için çaba göstereceğine, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, malını ve canını emniyete alacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments