Rüyada Sarhoş Taşımak

Rüyada sarhoş taşımak kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp sevdiği insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine yorulur.

Tabirciye göre rüyayı görenin şansının ve kısmetinin açılacağına, kötü günleri geride bırakacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına inanılır.

Rüyada sarhoş taşımak hasretliklerin bir araya geleceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel günler geçireceğine, büyük bir adım atılacağına, bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, aile hayatı içinde mutlu olunacağına, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin başarılı olunacak bir duruma gelineceğine, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına alamettir.

Rüyada sırtında sarhoş taşımak az da olsa feraha çıkılacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, dünyevi işlerinde aldığı dualar neticesinde hiçbir zaman darda kalmayıp, aynı zamanda dara düşenlerin de yardımcısı olunacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine delalettir.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin zahmetli durumların sona erdirileceğine, eğer bir düşmanı varsa, düşmanını alt edeceğine, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, sorunların çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments