Rüyada Sarı Sıvı Gelmesi

Rüyada sarı sıvı gelmesi ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, aile bireylerinin çok sevineceği kazanımlar elde edeceğine, olumsuz bir olaydan kısa bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına, olumlu gelişmelerle ve enerjisi yüksek kimselerle karşılaşacağına, gülen yüzünün hiç solmayacağına, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına işarettir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin çok büyük sevinçler yaşayacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, hasret çekilen kişiler ile tüm özlemini gidereceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına rivayet eder.

Rüyada burundan sarı sıvı gelmesi ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, ev içinde mutluluğun artacağına, sevinçli haberler alınacağına, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına işaret eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, bol para kazanacağına, rakiplerine karşı fark atacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına, mal mülk sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cinsel organdan sarı sıvı gelmesi azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, aile büyükeri ile bir araya gelip, hem moral hem de dertlerine çareler bulacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına delalet eder.

Rüyada kulaktan sarı sıvı gelmesi kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, bazı ortak işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, kısmetin bollaşacağına, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine, maddi olanakların artacağına, karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada memeden sarı sıvı gelmesi gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, hasta ise iyileşip sıhhatine kavuşacağına, başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, hane bereketinin artacağına yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, içine düştüğü maddi sıkıntının sonunun geleceğine, kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, büyük paralar kazanacağına, işlerinin açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments