Rüyada Sarılıp Dans Etmek

Rüyada sarılıp dans etmek hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, çok uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda rahat bir şekilde ulaşacağına, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, borçlarının biteceğine, hastalıklarının iyileşeceğine ve rüya sahibinin önüne tertemiz, bembeyaz ve yepyeni bir hayat çıkacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarılıp dans etmek sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, kendisi için hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine yorumlanır.

Rüyada sevdiğine sarılıp dans etmek eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına, varlık ve huzur sahibi olunacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, rahat edileceğine yorumlanır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, atılım yapacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Canan

Rüyamda bembeyaz gelinlik modeli bir elbise. Giyip sevdiğim adamla dans ediyordum ve onun geçmişi ile ilgili anıları yakiyordum sarılırken çok mutluydum sokakta herkesin içinde dans ediyordum..

Nigar

Ruyamda esimin kizini dans ederken goruyorum ve ona sevincli bir haber veriyordum (artik gorusebilecegimize dair bir haberdi sanirim) birbirimize sarilip dans ediyorduk. esimin diger kucuk cocuklari da bizimle olacaklarmis habere bu dahilmis. normalde kendisiyle tanismadik daha, kucuk cocuklariyla da gorusmuyorum. uvey kizimin asil yasi 10 ama ruyamda belki 14-15 yasindaydi. Cok mutlu cok farkli bir duygu hissettim ona o sevincli haberi verirken ve dans ederken.. Esim iki evli belki yardimci olu

Fatma

Rüyada bir erkekle dans ediyorum bi eğlencedeyiz ve etrafta ailem arkadaşlarım var ve herkes dans ettiğim kişiyi tanıyor birbirimize sevgi anlamında duygular hissediyoruz. Ama rüyada o kişinin yüzünü göremedim. Gündüz niyetine inşallah bunun anlamı nedir. (Ayrıca iki yıllık bi birlikteliğim erkek arkadaşım var)