Rüyada Savaş Ortasında Görmek

Rüyada savaş ortasında görmek sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına alamettir.

Rüya tabiri üstadına göre çok daha iyi bir konuma geleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, elinde bulunan imkânları hak yolu için kullandığına ve ettiği duaların Allah katında karşılığını bulacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, ferahlık veren sözler duymaya alamettir.

Rüyada savaş ortasında görmek iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, her şeyin yolunda gideceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, arzularının yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, çalışmalarının karşılığını alacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine delalettir.

Rüyada savaş ortasında görmek gelirini arttırmak için atılıma geçeceğine, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat bir nefes alınacağına, geniş rızık elde edeceğine, tecrübe sahibi olacağına işarettir.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments