Rüyada Savaşta Yenildiğini Görmek

Rüyada savaşta yenildiğini görmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına, yeni bir şehre ya da eve yerleşileceğine, çevreye karşı itibarın artacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, kendisini hayretler içinde bırakacak sözler işiteceğine ve sevineceğine inanılır.

Rüya tabircisine göre beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, geniş ve bol rızık elde edeceğine, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olayların artık düzelmeye başlayacağına, ailesinden ve sevdiklerinden kopmayacağına, kazancın çoğalacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada savaşta yenildiğini görmek istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, huzurun ve mutluluğun hâsıl olacağına inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada savaşta yenildiğini görmek geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yolunun hep açık olacağına, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, zamanla eline geçen paranın bereketinin artacağına, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, sağlığını geri kazanacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments