Rüyada Seccade Satmak

Rüyada seccade satmak mutluluğun kapıyı çalacağına, yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, dualarının karşılığını alacağına, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına işaret eder.

Rüyada seccade satmak iş hayatında makam sahibi olunacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, verdiği sözleri tutacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, zenginlik elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, yapılacak bir ortaklık sayesinde çok hayırlı ve bereketli kazançların elde edileceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada seccade satmak imkânlarını çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve rahat bir nefes alınacağına, tartışmaların sona ereceğine, illet bir hastalık ya da altından kalkılmayacak bir sorun yaşamayacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin bazı önemli konularda aile fertleriyle konuşulacağına ve bir karara varılacağına, bir aile dostunun olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, elindeki imkânları ailesi için seferber edeceğine, sorunları olan kişilere yardım eli uzatılacağına ve aile büyüklerine saygı gösterileceğine, kendine dikkat edeceğine ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments