Rüyada Seramik Görmek

Rüyada seramik görmek eline geçen fırsatlar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, sevinçli bir hayat süreceğine inanılmaktadır.

Rüya manasına göre iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, arkasından iyi anılan kişi olacağına, daha rahat bir yaşama kavuşacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, yapacağı her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada beyaz seramik görmek güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, sorunların çözüleceğine, çalışmalarının takdir edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırık seramik görmek aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, başarı kazanacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına delalet eder.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, çok daha iyi çalışmalar yapmak için kaynak bulunacağına, insanların takdirine mazhar olacağına, farklı sosyal ortamlara gireceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada mavi seramik görmek sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, deşarj olacağına, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, kapalı olan kısmetinin açılacağına, huzurlu günlerin geleceğine, elinin dara düşmeyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada yeşil seramik görmek kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kişinin karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, en lüks evlere, arabalara ve topraklara sahip olacağına, ruhsal korkularından arınacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
bir rüya gördüm

Merhaba, rüyamda bir atölye gibi biryerdeyim seramikleri boyayan kişiden iki adet tabak sipariş etmişim yanımda son dokunuş olarak mavi boyanmış tabakların altlarında marka yazan yeri koyu maviye boyuyor ordan yan odaya geçiyoruz böyle plastikten ekmek kaplarını kedi gibi tasarlamış bunuda kardeşime alayım diyoerum bana kardeşime verdiğime tepkisi gösteriliyor ama hala atölyedeyim alacağımı duyan satıcı kadın çok seviniyor gözleri doludolu bana sımsıkı sarılıyor