Rüyada Serçenin Uçtuğunu Görmek

Rüyada serçenin uçtuğunu görmek anlayışlı bir kısmet çıkacağına, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına, aile bireylerinin hiç birinin önemli bir sağlık sorunu yaşamayacaklarına, sakin ve güzel bir hayat süreceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, uzun bir ömre sahip olacağına, yakın bir arkadaşın vesilesi ile bir işe girileceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, bol kazanç elde edeceğine alamettir.

Rüyada serçenin uçtuğunu görmek hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, iş güç sahibi olacağına, daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, toplum için faydalı işler yapacağına, başı sıkışanın derdine çare bulacağına delalet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin yakın bir arkadaştan gelecek iş fikrinin değerlendirileceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine işarettir.

Rüyada evde serçe uçtuğunu görmek sorunların ve dertlerin tekrarlanmamak üzere sona ereceğine, zorlukları aşacağına, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına işarettir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kişinin büyük bir sorun yüzünden ertelenmiş olan hayallerin gerçekleştirileceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, aile büyüklerinden birinin işlerin çok yakın bir zaman içinde çözüme kavuşmasına yardım edeceğine, gelirinin garanti olacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments