Rüyada Sevdiği Erkeği Evinde Görmek

Rüyada sevdiği erkeği evinde görmek spora başlayacağına ve bu sayede kondisyonunu sağlamlaştıracağına, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, uzman bir kimseden hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine delalettir.

Rüya alemine göre rüyayı görenin belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, iş hayatına girmek için doğru zamanın yaklaştığına, atılacak adım sayesinde ortaklar arasında iki tarafında çok mutlu olacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada sevdiği erkeği evinde görmek ferahlığa erileceğine, çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibinin çok rahat bir hayat süreceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, huzurlu günler görüleceğine ve mutlu bir yaşam sürüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiği erkeği evinde görmek bir kişi ile tutkulu ve büyülü bir aşk yaşayacağına, kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, borçlarının ödeneceğine, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin rızkın kesilmeyeceğine, para kazanmaya, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, kalben çok rahat edileceğine inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sevdiği Erkeği Evinde Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda sevdiğim ( kendisi bunu biliyor ama beni arkadaş olarak gördüğünü söylemişti) kişiyle sevgiliyiz. Evime geliyor hazırlan sahile gideceğiz diyor elinde de piknik sepeti sonra ben saate bakıyorum akşam saatleri hava kararmak üzere ama annem gidebilirsin diyor bana. Bende hemen heyecanla hazırlanmaya başlıyorum. Hazırlanırken evde beyaz bir kedi de var onu da yanıma almak istiyorum ama bir türlü yakalayamiyorum sürekli kaçıyor ve vaz geçiyorum onu götürmekten.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya kısmete, konfora ve hayata delalet eder. Rüya yorumuna göre talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına; rahatının, lüksünün ve konforunun baki olacağına; hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine işarettir.

 2. bende her gece kocamı rüyamda görüyorum hep suskun bi halde bu ne anlama geliyor ?

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya ağız tadına, gelişmelere ve geçime alamet eder. Rüya tabirine göre aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine; maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine; sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına alamettir.

 3. rüyamda sevdiğim erkeğin evime gelipte benle konuşmadığını gördüm ne anlama gelir ?

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya kısmete, iyiliğe ve dosta yorulur. Rüya tabirine göre gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine; yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacak gelişmelerin yaşanacağına; borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına işaret eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim