Rüyada Sevdiği Kişinin Kucağında Bebek Görmek

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek her konuda gelişeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, geçim derdinin kalmayacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin eğer işsizse iş bulacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, önemli bir lider haline geleceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, şölen tadında günler yaşayacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, güzel bir evlilik yaşanacağına, önemli kararlar alınacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, rahat edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, hayata geçirdiği fikirlerin işlerlik kazanıp etrafının insanla dolacağına, kötü halin son bulacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
48 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esin

Sevdiğim kişi askerden bize gelmişti sabah uyandığımda yanımdaydı ve tüm ailem onayliyodu ilişkimizi ama normalde bilseler onaylamazlar neyse daha sonra evde 3 tane bebek vardı biri benim kucagimda diğeri sevgilimin kucağında digeride halamin kucaginda uyuyodu

Seda

Rüyamda sevdiğim adam bir yerde sanırım, kendi iş yeriydi. oturur vaziyette kucağında da bir bebekle uyuyordu. ben sonradan girdim oraya ve onu gördüm bebek de o da uyuyordu. benim yanımda bir kız arkadaşım vardı. yanımıza sevdiğim adamın annesi geldi ama benimle değil yanımdaki arkadaşımla konuştu.

İlyas Kızıldağ

Rüyamda kendi evimizde benim odama girdiğimde sevdiğim kızla kucağında bir bebekle uyaya kaldıklarını görüyorum sonra ses olduğu için uyanıyor ben de yatağa geçiyorum ikisini de yatıyorum ve üstlerini örtüp yanlarına kıvrılıyorum. Bu neye delalettir

Elife Durna

Rüyamda sevdigim adamin boş evini sevdigim adam ile beraber temizledik sonra benim ablam kardesim geldiler kardesimin erkek cocugunu kucagina aldi sevdigim adam onu sevdi yorumlarsaniz sevinriim

Barık

Merhaba rüyamda sevdiğim kızla biz ayrıyız ama bizim eve gelmişti ve kucağında bebek vardı ne anlama geliyor rüyam açıklar mısınız teşekkür ederim

Nergiz

Rüyamda a
Sevdiğim erkeğin annesi ona bi kağit verip sevdiğinin eşyalarini al sonra düğün vardi elimde ikiz bebek vardi sevdiğimle görüntülü konuştuğumda ikiz bebek vardi kucaginda bende kurban olurum falan diyodum bunlarin anlami ne

Mine

Rüyamda işyerindeyim. Platonik aşık olduğum kişi kjcağında kız bebek ile çalışıyor. Bu seninmi diye soruyorum, hayır ama yakında olur inşallah diyor. Bebek siyah saçlı bayağı küçük bir bebek.

Kübra

Merhaba, rüyamda platonik olarak sevdiğim adamın kucağında beyazlar içinde bir bebek olduğunu gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim 🙂

Merve

Merhaba, rüyamda sevdiğim adamın başkasının küçük kız bebeğini sevdiğini, saçını okşadığını bu küçük bebeğin yetişkin tavırları sergilediğini ve yanındaki kutudan avuç avuç bozuk para çıkardıktan sonra sevdiğim adamın onu kucaklayıp gittiğini gördüm ve tüm bunlar evimin oturma odasında gerçekleşti bu adamı en son aylar önce görmüştüm yorumlarsanız sevinirim.

Mustafa

Yedi yıl sevdiğim kişiyi ilk kez rüyama da gördüm ve çocuk kucağında bana diyordu bu senin çocuğun..

necipcan

sevdiğim bayan bacağında kız çocuğu sallıyordu bi elinde de biberon vardı ben ise koltukta televizyon izliyordum tam uyuya kalıcaktım sevdiğim kadının da uyumak üzere olduğunu gördüm sonra da uyandım

Hayat

Rüyamda ayrilmiş oldugum sevgilim,kucağında bir bebeklen bana evime geliyor.
Anlamı nedir?

Meral

Rüyamda kapı çalıyordu ve bugünkü sevgilim eşimmiş gibi sarılıp eve giriyodu daha sonra ise salonda yerde yatan bebeği sevdiğini kızım dediğini duydum ve bu şekilde 3 4 rüya gördüm hepsinde bebek ve o vardı. Yorumlar mısınız?

Yasin

Rüyamda sevdiğim kızla evimizdeydik kucağında bir bebekle geldi kucağıma alıp sevdim kendi çocuğum gibi ikimizde mutluyduk

Saruhan

Gördüğüm rüyada bizim usta başının kızın görüyorum aramızda 8 yaş var biraz hoşlanıyom kendisinden rüya söyle siyah bı elbise giymiş ve yanıma doğru geliyor bir şeyler söylüyor sonra biraz dikkatli bakiyom kucağında bir bebek oluyor anlamı nedir acaba?

İbrahim

Rüyamda dedemlerin evine misafirliğe gitmiştik (normalde aramız bozuk hiç gitmem) üst kattaki dairenin camına baktığımda sevdiğim kızın kucağında bir bebek vardı, bebeğe bakıp gülüyordu çok mutluydu.

Serpil

Bende rüyamda tanıdığım birinin kucağında erkek bebek gördüm

Esra

Rüyamda küçük olan erkek kuzenimi seviyordum. Birden sevdiğim çocuk geldi ve o da kucağına alıp sevdi. Bu neye işarettir?

Ali

Rüyamda sevdiğim kızın kucağında erkek bebek gördüm ve o bebeği benim kucağıma verdi anlamı nedir
Sevdiğim kız zor zamanlar geçirmekte ve sevdiğimi itiraf etdiğimde evet demedi ama bensizde yapamayacağını söyledi

Onur

Rüyamda sevdiğim fakat bir başkasıyla konuşan kızla beraber bir araba yolculuğuna çıkacağız.Ben yürürken araba orda değil diyor bana kucağında bı tane kız çocuğu var onu kucağıma alıyorum beraber arabaya doğru yol alıyoruz.

Abdullah

sevdiğim bi kızı ama asla onunla hiç konuşmadım şimdiye kadar bir sevdiğim kızı rüyamda kucağında bebek tutuyordu ve benle uzaktan sürekli göz göze geliyordu

Gürkan

Rüyam gece olarak görülmekte ve ilk aşık olup ta kavuşamadığım kızı gördüm yolcu otobüsündeydi bana gülümsedi ve kucağında bebek vardı.

Nur

Bende eskiden çok sevdiğim kişiyi gördüm .Yani şimdi eskisi kadar sevmiyorum onu.Ben onların evine kucağımda kız bebekle gidiyordum.Sonra onlara verip ondan sonra sevdiģim kisiden alıyordum ama hiç konuşmuyorduk.İstemeden vermesine rağmen bisey demiyordu bana.Sonrasında onun başka bi kızla ilgilendigini gòrdüm bunu görünce üzülüyordum tabi.Sonra pesinden gidiyordum bu kadar.

Melike

Rüyada sevdiğim adam oturmuştu kucağında bir çocuk vardi bende ona diyrdum allah bizede nasip etsin böyle bir çocuğu