Rüyada Sevdiği Kişinin Kucağında Bebek Görmek

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek her konuda gelişeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, geçim derdinin kalmayacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin eğer işsizse iş bulacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, önemli bir lider haline geleceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, şölen tadında günler yaşayacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, güzel bir evlilik yaşanacağına, önemli kararlar alınacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, rahat edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, hayata geçirdiği fikirlerin işlerlik kazanıp etrafının insanla dolacağına, kötü halin son bulacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevdiği Kişinin Kucağında Bebek Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Sevdiğim kişi askerden bize gelmişti sabah uyandığımda yanımdaydı ve tüm ailem onayliyodu ilişkimizi ama normalde bilseler onaylamazlar neyse daha sonra evde 3 tane bebek vardı biri benim kucagimda diğeri sevgilimin kucağında digeride halamin kucaginda uyuyodu

  • Sevgili Esin,
   Kucağınızda kısmet var kısmet. Rüyada kucakta bebek tuttuğunu görmek o kişiler için şansa, hayırlara ve paraya işarettir. Bu rüya çalışkanlığı ve azmi ile daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına; çok hayırlı kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine; ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına delalet eder.
   Gündüz niyetine inşallah

 2. Rüyamda sevdiğim adam bir yerde sanırım, kendi iş yeriydi. oturur vaziyette kucağında da bir bebekle uyuyordu. ben sonradan girdim oraya ve onu gördüm bebek de o da uyuyordu. benim yanımda bir kız arkadaşım vardı. yanımıza sevdiğim adamın annesi geldi ama benimle değil yanımdaki arkadaşımla konuştu.

  • Sevgili Seda,
   Rüyada sevdiği kişinin kucağında bir bebekle uyuduğunu görmek dileklere, umuda ve evliliğe rivayet eder. Rüya tabirine göre kalben ettiği duaların kabul olup, aşk, para ve işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına; gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına; gönlüne göre olacak hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu bir yuvaya kavuşacağına yorulur.
   Rüyanız Gündüz Niyetine yolunuza ışık olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim