Rüyada Sevdiği Kişinin Kucağında Bebek Görmek

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek her konuda gelişeceğine, yeni bir hayat tarzı benimseyeceğine, ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına, geçim derdinin kalmayacağına, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin eğer işsizse iş bulacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, önemli bir lider haline geleceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, şölen tadında günler yaşayacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, verilen kararların çok iyi haberler getireceğine, keyifli zamanlar geçirerek günlük yaşamın stresinden kurtulacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin bir büyüğünden aldığı tavsiyenin kendisini çok daha kötü durumlara düşmekten kurtaracağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, güzel bir evlilik yaşanacağına, önemli kararlar alınacağına, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına, rahat edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiği kişinin kucağında bebek görmek çok isabetli bir atılım yaparak geleceği için doğru ve karlı bir yatırım yapabileceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin mal ve mülk sahibi olarak hiç olmadığı kadar rahat bir hayata kavuşacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, hayata geçirdiği fikirlerin işlerlik kazanıp etrafının insanla dolacağına, kötü halin son bulacağına, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
52 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Balım

Rüyada bi arabanın içindeyim kucağımda çok tatli bir kız çocuğu var,şoför koltuğundada sevdiğim çocuk var ve onunda kucağında kız çocuğu var ben dikiz aynasından bakıyorum ona ve çocuklara ve bize benziyorlar şaşırıyorum soruyorum ona bunlar diyorum kimin çocukları bizim ya da senin ya diyor. Rüyayı yaz günü sabah gördüm çok güzeldi uyanınca içim huzurla doldu .

Ayşe

Merhabalar…
Sevdiğim adam için istihareye yattım ve 3.cü gün, Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece rüya gördüm.
Açık, tertemiz bir yaz havası.. Bir muz ağacının önündeyim, ağaç dopdolu yetişmiş muz dolu.. Sarı ve yeşil renkli iri iri muzlar. Genelde beyaz,sarı ve yeşil ağırlıklıydı rüyam.
Aynı gece gece annemde sevdiğim adamı kucağında kız bebekle evine giderken görmüş, annemi de evine davet etmiş… Anlamı nedir acaba?
Biz ayrıldık ama.

Melike

Rüyada sevdiğim adam oturmuştu kucağında bir çocuk vardi bende ona diyrdum allah bizede nasip etsin böyle bir çocuğu

Nur

Bende eskiden çok sevdiğim kişiyi gördüm .Yani şimdi eskisi kadar sevmiyorum onu.Ben onların evine kucağımda kız bebekle gidiyordum.Sonra onlara verip ondan sonra sevdiģim kisiden alıyordum ama hiç konuşmuyorduk.İstemeden vermesine rağmen bisey demiyordu bana.Sonrasında onun başka bi kızla ilgilendigini gòrdüm bunu görünce üzülüyordum tabi.Sonra pesinden gidiyordum bu kadar.

Gürkan

Rüyam gece olarak görülmekte ve ilk aşık olup ta kavuşamadığım kızı gördüm yolcu otobüsündeydi bana gülümsedi ve kucağında bebek vardı.

Abdullah

sevdiğim bi kızı ama asla onunla hiç konuşmadım şimdiye kadar bir sevdiğim kızı rüyamda kucağında bebek tutuyordu ve benle uzaktan sürekli göz göze geliyordu