Rüyada Sevdiği Kişiyle Sözlenmek

Rüyada sevdiği kişiyle sözlenmek hedeflerini tutturmayı başaracağına, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, başka bir şehirde yeni bir işe gireceğine, kendisine yeni bir hayat kuracağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, hayırlı günler görüleceğine, başarının adım adım yaklaşacağına işaret eder.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin üstünlük ve ayrıcalık kazanacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, hayat amacına nail olacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği kişiyle sözlenmek güzel bir hayatı olacağına, geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye, sevdiği kişilere yardım edeceğine, isabetli girişimlerde bulunacağına, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kimsenin elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği kişiyle sözlenmek hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına inanılmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, çok iyi bir duruma geleceğine, niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
NNİSA

Rüyamda sevgilimle sozleniyorduk yeşil bı elbise giymistim

Tuncay Ulaş

Ben gerçek hayatta bir kızı çok sevdim. Daha sonra bu durumu onunla konuştum ve sonucunda reddedildim ancak ben onu hep sevmeye devam ettim. Rüyamda da ikisi de Türk olmasına rağmen onun babası ile benim babam Almanca konuşuyorlardı. Sonra anlaşıyorlardı. Onun babası kızla konuşuyordu. Ben de bunu izliyordum. Hemen o günün akşamına söz organizasyonu ayarlanmıştı. Daha sonra babam siyah geniş bir aracın şoför koltuğuna ben ise arka koltuğuna biniyor ve mekân ayarlamaya gidiyorduk. Arabaya binerken sevdiğim kızı ve babasını konuşurken gördüm kızı görünce çok mutlu oldum. O beni görmedi ama yüzünde ne sevinç ne de üzüntü ifadesi vardı. Onun babasını gerçek hayatta hiç görmememe rağmen orada bir adam gördüm. Adam uzun boylu beyaza yakın gri saçlı sakallı biriydi.