Rüyada Sevdiğin Kişinin Sana Soğuk Davranması

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması yeni yerler göreceğine, dünya yaşantısında olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, iş konusundaki pozisyonunu iyileştirmek için çok daha fazla çaba harcayacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüyayı gören kimsenin zenginlik sahibi olunacağına, zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine ailesi olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, işlerini yoluna koyarak ailece mutlu günler geçireceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması ailesi ile çok huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçireceğine, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin artacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin çok kısa sürede sevdiği birinden sevindirici bir haber geleceğine, zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, sağlık sorunlarının tedavisi için büyük bir adım atılacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana soğuk davranması iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra meyvelerini toplayacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, işinin ehli bir kişi ile birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine, aile hayatı içinde istenen ve hayali kurulan ne varsa sahip olunacağına tabir olunur.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının artık geride kalacağına, sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
41 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selin

Rüyamda onun evimdeyim annesi de vardı sonra annesiyle konuşuyorduk oda yoktu orda beni gerçekten sevmediğini ve hayatında biri olduğunu söyledi bende üzüldüm tabii

Kübra

merhaba, rüyamda erkek arkadaşımın evine gitmiştim aramız pek iyi değildi bana soğuk davrnıyordu sonra ben gidecekken uğurlamadan kapıyı yüzüme kapattı. yorumlar mısınız?

Embambbe

Rüyamda sevdiğim kız ve arkadaşlarını yemeğe çağırıyordum sevdiğim kız en son geliyordu ve geç geliyordu ben de o gelince montunu ve kapşon gibi biseyini giydiriyordum ama bana soğuk davranıyordu niye çağırdın gibi ve bana montunu giydirirken anlamadım mı sandın diyordu

Tugce

Rüyamda karşıdan tanımadığım birileri geliyor ve ellerinde üçüz bebek arabası var çok büyük arabalar eğilip içine bakıyorum içi boş ve sonra yukarı doğu gidiyorlar

Kader

Rüyamda en yakın arkadaşımla beraberdik sevdiğim kişi yanımıza gelip arkadaşımla konuşurken benim yanımdan öylece geçip suratıma bile bakmıyordu.

Zehra

Sevdiğim kişi ile evlenmiştik ailesi de bizim evdeydi ama o bana soğuk davranıyordu yüzüme bakmıyordu

Hülya

Rüyada sevgilim çok soğuk davranıyordu sanki eskisi kadar sevmiyor gbi terkedip gittigimdede peşimden geliyordu.

Bahadır

Rüyamda aşık olduğum kız bana ilgi göstermiyordu. Beni görmezden geliyordu. Arkadaşlarım bana boşver uğraşma gardaş diyorlardı. Ben de bana ilgi göstetmedi diye sürekli sigara içiyordum rüyada.
Gerçek hayatta arkadaşız benden de 4 yaş büyük. Ona bir sürü iyilik yapmama rağmen tam manasıyla karşılık alamadım. Arkadaşlığımız bunlara rağmen bitmedi.

Halil

Benim sevdiğim kızın yanına oturmak istedim kenara kaydı yanına oturdum sonra hafif uzaklaşmaya başladı kendiyle konuşmak isteyince küçük görerek konuşmaya başladı rüyanın devamında birden kayboldu sadece ablası vardı

Teyfik

Sevdiyim kız ve ailesi bizə gelmişdi o hərkəslə konuşuyordu benle nədənsə konuşmuyordu.konuşmak istəsəmdə konuşamiyordum
.sevdiyim kızın hisslərimden
haberi yok bu arada