Rüyada Sevdiğin Kişinin Seninle Konuşmak İstemesi

Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmak istemesi cesaretinin yerine geleceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, kendisine olan güveninin artacağına, rızkının artacağına, içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren rüya sahibinin amacına ulaşacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kimsenin heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, edilen duaların kabul olacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmak istemesi kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, aradığı çareleri bulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğinek, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına delalettir.

Yorumcuya göre tartışmaların sona ereceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına, çok büyük bir sevinç duyulacağına, rızkın, verimin, bolluğun ve bereketin artacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin seninle konuşmak istemesi kazancının eksilmeyeceğine, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, aile değerlerine sahip çıkacak, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine delalettir.

Tabirciye göre rüyayı görenin maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, kendisini işine vereceğine, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, çevresinin genişleyeceğine işarettir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevdiğin Kişinin Seninle Konuşmak İstemesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ruyada bir yerdeyiz kutlama gibi bir yer buraya sevdigim kisiyle anneside gelmis ve iki tane küçük kardesleriyle ben onlari gördüm birazcik oynatip iceri girdim sonra tekrardan disari ciktim sevdigim cocuk orada oturmus yanlarindada babam dedem falan var sonra gordu ben cikiyorum buda benim arkamca cikti bana konusa bilirmiyiz dedi bende konusmak istemiyodum sonra nese oldu bilmiyorum arkadasim geldi onla biraz konustuk sonrada uyandim benle gercekten konusmakmk istiyo??bana iceride biraz sert bakiyodu davraniyodu ama disarida sicak bende sasirmisdim

  • Sevgili İlyas,
   Rüyada sevdiğin kişinin ailesini ve seninle konuşmak istediğini görmek azmetmeye, evliliğe ve odaklanmaya işaret eder. Rüya tabirine göre tüm kötü durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine; gelecek yaşamında anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine; talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine odaklanacağına alamet eder.
   Gündüz Niyetine hayırlara çıksın inşallah…

 2. Rüyamda sevdiğim çocukla(kendisi bilmiyor) okuldayız. Gözlerimin içine bakıyor ve bana yazsana diyor. Ben anlamıyorum neyi yazicam diyorum. Oda bana bakıp yazacaktın diyor. Benim aklıma ödev falan geliyor ama düşünüyorum öyle bir şey dememiştim sonra tekrar ona bakıyorum neyi yazicam diyorum. Sonra oda bana bir bakış atıyor -sanki sen biliyorsun- gibi sonra kapıdan çıkıp gidiyor(ah bu arada elindede bir sürü kağıt vardı biz konuşurken). Acaba ona hislerimi söylemem için bir işaret olabilir mi?

  • Sevgili Melek,
   Rüyada okulda sevdiğin kişinin seninle konuşmak istemesi ve sonra kapıdan çıkıp gitmesi güzelliğe, yola ve hayırlara delalet eder. Rüya alimlerine göre uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına; deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına; karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına alamet eder.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlığa çıksın inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim