Rüyada Sevdiğini Kaybetmek Aramak

Rüyada sevdiğini kaybetmek aramak hayırlı kişiler ile tanışacağına, sorunlarını halletmeyi başaracağına, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağına, başarılı adımlar atacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine işarettir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin işlerinin hızlanacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına yorulur.

Rüyada sevdiğini kaybetmek aramak uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, yönetici makamına geleceğine, bir ahbabının sorunlarının çözümünde destek olacağına, ortak edineceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, geçim derdinin biteceğine delalet etmektedir.

Bu rüya içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, başarılarının tadına varacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğini kaybetmek aramak herkesi kendisine imrendireceğine, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, bazı ortak işlere gireceğine, ömrü boyunca hanesinden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine işaret etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin işlerini baltalamaya çalışan insanları uzaklaştıracağına, kişinin afiyette olacağına, yapacağı yardım ile sevdiklerine ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mert ali

Bir kızı seviyordum ve karşılıksızdı beni sevmediğini söyledi . İstihare ‘ye yattım ve sevdiğim kızı arıyordum ve bulamıyordum onun yerine farklı ve yakın zamanda tanıştığım bir kızla konuşuyordum . Bu kız ile konuşurken sevdiğim kızı arıyordum sesleniyordum neticesinde bulamadım. Yorumlarsanız sevinirim

Mert ali

İlginiz ve yorumunuz için teşekkür ederim.

Sureyya

Ruyamda eskiden tanidigim birinin nisanlimi kacirdigini dusunuyorum, nisanlimin oldugunu dusunup hickira hickira agliyorum onu bulmaya calisiyorum tanidigim insanlar noldu diye yanima geliyo. Sonra ise nisanlimin yasadigini goruyorum hayal seklinde. Sonradan ise tanidigim biriyle arabaya binip onu aramaya cikiyorum.

Sureyya

Emeginiz icin tesekkur ederim❤️