Rüyada Sevdiğinin Ailesinin İstemeye Gelmesi

Rüyada sevdiğinin ailesinin istemeye gelmesi mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre makamının ve itibarının yükseleceğine, sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, etraftaki insanların dertlerine çare bulunacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevdiğinin ailesinin istemeye gelmesi işlerinin açılacağına, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, hayırlı, bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, ticaretin değer ve hız kazanacağına, yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, güzel ve hayırlı günler geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin verilen bir sözün yerine getirileceğine, bolluğa ve berekete kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına, iş hayatındaki başarılarının artacağına, anne baba duasının alınacağına, üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğinin ailesinin istemeye gelmesi sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, kazancının artarak rızkın günden güne genişleyeceğine, haneye bolluk ve bereket geleceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre birçok iş fırsatı yakalanacağına, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yekbun

hoşlandığım çocuk bizim aile dostumuzun oğlu şuan flört dönemindeyiz. rüyamda ailesiyle birlikte bize geliyorlardı kız kardeşi ve annesi sürekli gülümsüyordu beni istemeye geliyorlardı aile kaynaşsın diye herkesi çağırmıştılar. benim birşeyden haberim yoktu şaşırıp mutlu oluyordum. ama sonra herkes dağılıyordu babam hayır demiş kızımı vermiyorum diye herkes geri gidiyordu. bunun anlamı nedir ? ben çok az rüya görürüm uzun zamandır görmüyordum ve bunu bi anda görmek beni etkiledi.

Cemile

Yaklaşık bir ay önce kadar bı sure flort ettiğim bı çocuk vardı rüyamda onun ailesiyle birlikte beni istemeye geldiğini babaminda ben istediğim için olur dediginj gördüm ama bı sure sonra ben pişman oldum rüyamda çünkü çocuk çok soğuk ve ilgisiz davranıyordu

Berfin

Rüyamda sevdiğimin ailesi beni istemeye geldiler ben kahve yapıyordum hiç içeri görmedim abimler vermiş ama pişman olmuşlar keşke vermeseydin diyorlardı sonradan

Mrv

Merhaba, rüyamda 1 yıldır ayrı olduğum erkek arkadaşım ve ailesi beni istemeye gelecekmiş aniden duyuyoruz üstümü hızlı bir şekilde giyiyorum. Sonra teker teker geliyorlar ailesi gerçekteki ailesi değil çok farklı insanlar biri çok korkunç biri çok eski kötü giyinmiş çok farklı insanlar içer giriyor benim ailem şok bana bakıyor. En son erkek arkadaşım giriyor ben onu görünce çok mutlu oluyorum ailemde en azında bu normal biri yakışıklı falan diyor odada biz Yanyana oturuyoruz beni vermiyorlar.

Hilal

Sevdiğim ve ailesi bize tanışmaya geldiler