Rüyada Sevdiğinin Kolundan Çekmek

Rüyada sevdiğinin kolundan çekmek büyük düşüneceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, kalben çok rahat edileceğine, sıkıntıların aşılacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde atlatacağına, bazı konularda sevdiği kimselere önayak olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin istediği noktalara geleceğine, içindeki sıkıntıların gideceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, hem malının hem de parasının katlanarak artacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, geçim sıkıntısına ve yokluğa düşmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğinin kolundan çekmek dertlerin ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına, çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin çok önemli başarılara sahip olacağına, güzel günler geçireceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğinin kolundan çekmek ailesine rahat bir hayat sağlayacağına, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, rakiplerin üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, karlı işler alacağına, ağız tadına kavuşacağına, ileride çok zengin bir kimse durumuna geleceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ali Can

Rüyada Sevgilimle aynı restorandan çıkıyoduk. Sonra k bir yerlere gideceğini söyledi ve ben hayır dedim. Sonda o da hayır gidicem diyince ben daha yüksek sesle hayır dedim. Bu zaman yanımızdan geçen bir kişi onun kolundan çekib kendisi ile götürüyordu. Az uzaklaşmışlardı ki, arkadan bağırarak yetiştim ve sevgilimi o erkekten kurtardım, onunla söz kavgası etdik. Sonra sevgili onu yanına çağırdı ve birlikte koşmaya başladılar. Rica etsem bunu yorumlarmısınız?