Rüyada Sevgili Konuşmak

Rüyada sevgili konuşmak uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, üzerindeki miskinliği ve halsizliği atacağına, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına, feraha ermeye, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına, sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına ahiretini de düşünüp hayırlı adımlar atacağına, sevdiklerine imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin sevgilimle konuşması neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, kimseye kurallarından ödün vermeyeceğine, endişelerin son bulacağına, gönül kapılarını açacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına yorulur.

Rüyada arkadaşın sevgilisiyle konuşmak Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, stresten uzaklaşılacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına ve bu sayede çevresindekilerle olan ilişkilerinin günden güne daha iyi seviyelere geleceğine, her daim Allah yolunda olacağına yorumlanmaktadır.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, ferahlığa çıkılacağına, hane içine ay doğacağına, hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada babamın sevgilimle konuşması istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, dertlerinden kurtulacağına, dua alacağına, yarınlarına umutla bakacağına, içinde bulunduğu sıkıntıdan kendisini kurtaracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada başkasının sevgilisiyle konuşmak kaderinin yüzüne güleceğine, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine, değer verdiği kişilere maddi ve manevi olarak çok büyük destek vereceğine, çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine inanılmaktadır.

Rüyada eşinin sevgilisiyle konuşmak mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, mutlaka emeline nail olacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kişinin sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, evlilik yolunda bir adım atılacağına, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski erkek sevgiliyle konuşmak eksik bulduğu yönlerini geliştireceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, dost sandığı kişilerin gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra her şeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine delalettir.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, işte başarılı adımlar atılacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, parasal olarak genişliğe çıkılacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına yorulur.

Rüyada kızının sevgilisiyle konuşmak gidilecek yönün belirleneceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına işarettir.

Rüyada küs olan sevgiliyle konuşmak geniş rızık elde edeceğine, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, işinde ustalaşacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, elindeki imkânları ailesi için seferber edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada küs sevgiliyle konuşmak çözüm bulmak için fikir danışacağına, çok sevineceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölen sevgiliyle konuşmak maddi imkânlarının artacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, hayırlı ve büyük kazançlara ulaşılacağına, çok özel fırsatlar elde edeceğine ve sevindirici teklifler alacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada platonik sevgiliyle konuşmak kendisi için isabetli kararlar alacağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına, çevreye karşı itibarın artacağına işarettir.

Rüyada sevdiğin kişinin sevgilisiyle konuşmak yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, hayatına sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün hüküm süreceğine, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada telefonda sevgiliyle konuşmak kısmetin bollaşacağına, parasının ve malının artacağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, dikkat çekeceğine ve konuşulur olacağına, huzur bulacağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Necati

Çok sevdiğim kadınla dört aydır konuşmuyoruz . Bu sabaha karşı rüyamda onu gördüm benimle konuştu barıştı bana sarıldı. Ve bana birşey ikram etti ama tam seçemedim ikramı