Rüyada Sevgiliden Ayırmaya Çalışmak

Rüyada sevgiliden ayırmaya çalışmak rahatın yerine geleceğine, maddi düzlüğe çıkabilmesi için gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bazı çalışmaların ekmeğini yiyeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Ayrıca bu rüya çok dikkat çekeceğine, işlerine dört elle sarılacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına, kötü durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine işarettir.

Rüyada sevgiliden ayırmaya çalışmak kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeden iş için çaba göstereceğine ve bu çalışmasının mükafatlandırılacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, borçların ödeneceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, içinin kıpır kıpır olacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliden ayırmaya çalışmak sıkıntıların çözüm bulacağına, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin bazı sorunların düzeltileceğine, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sıradanbirisi

rüyamda sevdiğim çocuk ve sevgilisini ayırmaya çalışıyordum ondan önce de hep bu tür rüyalar gördüm bu ne anlama geliyor

Mila

Sevgilimin ablası bizi ayırmaya çalışdı. Bu ne demek?

Dila

Eski sevgilim beni istemesi yeni sevgilimden ayırmaya çalışması bişeler anlatması ama ayıramaması ne demek

Garip rüyalar

Rüyada başkası sevgilimden ayirmaya çalışıyordu (gerçekte o kişi sevgilim değil sadece rüyada)

Anonim

Rüyamda sevdigim cocuk ve onun iş arkadası vardı iş arkadası benden hoşlanıyordu ama ben sevgilimi sevdigimi söyledim sevgilim bunu duydu ama iş arkadaşı krize girdi bi anda nolduysa ben sevgilim ve annesi kıralık ev bakmaya gitmiştik bu rüya tabiri nedir hocam

Nur Er

Rüyamda ablamın arkadaşım olduğunu düşündüğü birinin ona benim teyzemin oğlunu sevdiğimi ama dile getirmekten çekindiğimi söylemiş. ablamda çocukla ve ailesiyle konuşup evlenmeme neden oluyordu.
Ama ben başkasını seviyordum ondan ayrılmak istemiyordum. onun için herkesle kavga ettim ancak kimse umursamadı. ve beni sevdiğim çocuktan ağlaya ağlaya ayırdılar, çocukta aynı şekilde ağlıyordu elinden bir şey gelmediği için

Furkan Adiyaman

Rüyamda eski sevgilim yeni sevgilimle arama girmeye çalışıyordu. iftiralar atmak istiyordu.

Hatice Karaman

Rüyamda abimi sevgilisinden ayırıyordum. rüya tabiri ne olabilir?

esmerinizzsblog

Rüyamda sevgilimin babaannesi tarafından zorla ayırıldık. bunun tabiri nedir

Kar Mahzeni

Ablam kendine sevgili edinmişti, sevgilisini en başından beri hiç sevmedim. Onun kötü biri olduğuna inandırmaya çalışıyordum ama onun yanındayken sürekli rol yapıyordu, bu nedenle bana inanmıyordu. Benim yanımdayken sevgilisi farklıydı. Sanırım, onunla yalnız kalmaktan ürküyordum. Gözüme çok tehlikeli biri geliyordu. Gerçek kimliği yalnız kaldığımız anlarda ortaya çıkıyordu. Beni kızdırıyordu. Abimi kendimi inandıramadım, daha doğrusu hiç umursamadı. Bu işi çok ciddiye almıştım. Onları , ablam ve sevgilisini ayırma çalışmak için elimden geleni yaptım. Sonunda da başarılı olamadım galiba.