Rüyada Sevgiliden Bileklik Almak

Rüyada sevgiliden bileklik almak risk almaktan özenle kaçınacağına, sorunlarını aşacağına, yaptığı bir zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin zor zamanların biteceğine, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, ilgi duyduğu bir kişiye yakınlaşmaya çalışacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliden bileklik almak çok büyük mutluluklar duyulacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, hayra ve esenliğe işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına, ticaretinin hızlanacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada eski sevgiliden bileklik almak farklı iş kollarına ulaşacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, sevinç ve mutluluğa, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine delalettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin iflası düşünmeden, işini çok daha iyi hale getirebilecek durumlar üzerinde duracağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine, büyük bir zenginliğe sahip olacağına, geçmişte yaşadığı acıları unutacağına delalet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Merhabalar, Rüyamda sevgilimle birbirimize bileklik almak için satıcıları geziyoruz. Ona gümüş bana altın bileklik bakıyoruz ama beğenemiyoruz bir türlü.

Arzu Köpür

Merhabalar ,rüyamda erkek arkadaşım bana sahte taşlı imiyasyon bileklik hediye ediyor.Bilekliğin üç taşı düşmüş.Ben satıcıya soruyorum eksik taşları nereden bulabilirim diye.