Rüyada Sevgilimin Ailemle Tanıştığını Görmek

Rüyada sevgilimin ailemle tanıştığını görmek Allah’ın izniyle kötü kimselerin şerrinden korunacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, çok sevinip işinin başına geçeceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin hayırlı ve güzel haberlerin alınması sayesinde işlerin çok hayırlı bir hale geleceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, huzurlu, rahat ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, maddi zararını karşılamayı başaracağına, hayat standartlarının yüksek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevgilimin ailemle tanıştığını görmek büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, kendi işinin sahibi olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, daha çok dünya malı edineceğine, gelirini arttırmak için atılıma geçeceğine, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, huzura kavuşacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin ailesiyle tanıştığını görmek sorunların çözüme kavuşacağına, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, ters giden durumların düzeltileceğine, mesleki açıdan aranacak niteliklere sahip olmak için gece gündüz çalışacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibinin maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, kendi kendisine şifa bulacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, parasal olarak çok iyi olunacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
26 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büşra Dogan

Selamünaleyküm hocam Gündüz Niyetine rüyamda 1 yıldır birlikte olduğum 5 yıldır tanıştığım sevgilimin evimize gelip anemle karşılıklı oturarak tanışıp konuştuğunu gördüm üçümüzdük sadece ve annem ona sürekli sorular soruyordu oda güler bir yuzle hepsini cevaplıyodu tum konusmaları soru cevap şeklinde idi anem herhangi olumsuz bir tepki vermiyordu ve o gittikten sonra annem onunla birlikte cektigimiz fotofraflara benimle birlikte bakıyordu ve fotoğraflarla ilgilide bana soru soruyordu . Rica etse

Büşra Dogan

Tesekkur ederrim

Funda

Hocam rüyamda erkek arkadaşım bize gelip ailemle tanışıyordu ama ailemle aralarında tartışma yaşandı erkek arkadaşım sinirlendi ben gidiyorum sende geliyorsan gel dedi ne anlama gelir

Funda

Çok teşekkür ederim yüreğinize sağlık 🙏