Rüyada Sevgilimin Yeğenini Görmek

Rüyada sevgilimin yeğenini görmek zahmetli işlerin kolaylaşacağına, mutlu bir hayat süreceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, çok mutlu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibi kişinin günlerinin güzelleşeceğine, bahtın açılacağına, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, her şeyi kuralına göre yapacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine alamet eder.

Rüyada sevgilimin yeğenini görmek hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, çok büyük adımlar atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre kavgaların ve anlaşmazlıkların bitmesini sağlayacağına, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, kazancı bol işlerle uğraşıp, hayırlı işler yapacağına, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, zorluklar karşısında kolay kolay pes etmeyeceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeğenini görmek hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, işini severek ve içten yapmasının işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine, günü birlik tatillere çıkacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, yaşadığı zor günleri geride bırakıp, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, huzurlu olunacağına yorulur.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, başarı elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
karell

Rüyamda bi tane eve gidiyorum sevgilim ve ailesi var sevgilim ablası yeni doğum yapmış erkek bebeği olmuş ona bebek nerde diyorum sonra sevgilimin annesi bebeği kucağıma veriyo bebeği baya seviyorum öpüyorum

Asya

Eski sevgilimle barışmışız ve onların evindeyim kız yeğeni var 7-8 yaşlarında ödevi varmış babaannesi yardım etmemi istiyor ben de ilgileniyorum kız da zeki hemen yapıyor sıkılıyoe sonra benim önümde bir dizüstü bilgisayar bir de laptop oluyor birinden çalışıyorum diğerinden de müzik dinliyorum okuma yapıyorum kız da gelip şaşırıyor benle oturuyor sohbet edip oyun oynuyoruz babaannesi bana bırakıp gidiyor iyi anlaştık diye

Hayat

Rüyamda eski sevgilimin kız ve erkek yeğenini çocukların olduğu bir ortamda gördüm. Parayı kumbara ya atmak gerekiyormuş kızın eline verdim hadi öğren sen at dedim tek tek kağıt paraları attı sonra erkek yeğeni küsmesin diye ona da aynısını yaptım anlattım önemini. Yanlarında küçük amcaları vardı o da şaşırdı hayranlıkla beni izledi çocuklar beni çok sevdi iyi anlaştık diğer çocuklarla da anlaşıp oynadılar babaanneleri içi rahat şekilde bana emanet edip çocuklari gitti ve işlerini halletti