Rüyada Sevgilinin Ablasıyla Konuşmak

Rüyada sevgilinin ablasıyla konuşmak sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, karısı ile arasının çok iyi olacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine eğer evli ise eşinin kendisine daha fazla bağlanacağı gelişmeler yaşanacağına, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibi kişinin bir proje sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, aradığı kişiyi bulacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine ve çok hayırlı ve çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin ablasıyla konuşmak ticari anlamda yön değiştireceğine, bol kazançlı günlere kavuşacağına, sağlık ve şifa bulacağına, bazı masumların duasını alacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, farklı iş kollarına ulaşacağına rivayet eder.

Tabirciye göre rüya sahibinin güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yeni bir işe başlanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin ablasıyla konuşmak hayatı boyunca hep sevileceğine, derdinin, kederinin dağılacağına, darda olan bir aile dostuna maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, bembeyaz ve yepyeni bir hayat sahibi olacağına, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüya alimine göre rüyayı görenin kardeşlerin birlikte iş kuracağına, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, rahatsızlık duyduğu konularda mutluluk bulacağına, ailesini mutlu edeceğine, sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevgilinin Ablasıyla Konuşmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba ben rüyamda bi evde eski sevgilimin ablasını gördüm ve o evide taşıyorduk evi falan temizliyorduk ablasına o nerde diye sorduğumda ise aşağıda pencereyi tamir ediyo diyo. Yorumlar mısınız?

  • Sevgili Emine,
   Rüyada eskiden aşık olduğun insanın ablasını görmek ve onunla konuşmak senin için morale, çevreye ve motivasyona işarettir. Bu rüya kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine; hep çaba gösteren kimse olacağına ve bu sayede çevresindeki kişilerin takdirini kazanacağına; kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına delalet eder. Rüyada birinin pencereyi tamir etmesi ise tamir eden kişi için makamdır, şöhrettir ve hayırdır. Gördüğünüz rüya pencereyi tamir eden kişinin sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına; ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına; hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine tabir olunur.
   Gündüz niyetine hayır olsun inşallah

 2. Merhaba eski erkek arkadaşım beni rüyasında görmüş. oturuyorduk beraber bi yerde garip tuhaf bı yerdi ama korkunç falan değildi. Saçma bı yerdi işte neyse sonra sen bana dedin ki ben seni çok seviyorum ben ölsem de sen beni yine de sever misin saçma sapan konuşma nooldu şimdi dedim durduk yere çünkü ben ölecem ben iyi değilim beni yalnız biraktin ben çok kötüyüm beni asla unutma hep sev beni olur mu dedin. Ondan sonra ortadan kayboldun. Yorumlar mısınız?

  • Sevgili okuyucum,
   Rüyan gündüz niyetine hayırlara vesile olacak inşallah. Rüyada eski erkek arkadaşla oturmak insana, emeğe ve işe işarettir. Bu rüya yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına; çalıştığı işte vermiş olduğu emeğin mükafatını alacağına; büyük kazanç getirecek işlere girileceğine delalet eder. Rüyada öleceğini düşünmek sevinmedir, ekmektir ve konumdur. Gördüğünüz rüya müjdeli ve güzel haberler sayesinde sevineceğine; ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına; bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine tabir olunur.

 3. Merhaba hocam ruyamda sevgilimin ayieldigim kızın ablasını gördüm bana ruyamda olmayacak çabalama artık bos ver diyordu yani sonra da sevgilimden mesaj geliyor bana seni yüzünü bile görmek istemiyorum diye ama ben onun icin dualar ediyorum çabalıyorum rica etsem yorumlar misiniz

  • Sevgili Muqtado,
   Görmüş olduğun rüya bilinçaltınla ilgili, içinde bulunduğun durumla bağlantılı. O yüzden tabir etmemiz anlamlı olmaz. Hayatta olması gereken herşey senin hayrına olucaktır zaten. Tevekkül et, herşeyi akışına bırak.
   Gündüz Niyetine duaların senin adına güzelliklere iyiliklere vesile olsun.

 4. Eski sevgilimi gördüm rüyamda ben hamileydim başkasından ama onun tanıdığı birisinden ve karnımda çok sancı vardı o karnımı sevince geçiyordu bu bizim bebeğimiz başkasından değil diyordu sonra ben de gülümsüyordum sadece sonra fotoğraf çektiriyorduk kaçırmaya geldim seni diyip Beni götürmeye çalışıyordu Rica etsem yorumlar mısınız ???

  • Sevgili Eslem,
   Rüyalarınızın yorumlanabilmesi için sitemizde arama yapıp ilgili sayfaya yorum olarak yazmalısınız. İlgili sayfaya yazılmayan yorumlar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.
   Hayırlı günler dileriz.
   Gündüz Niyetine

 5. rüyamda sevdiğim çocuğun ablasını gördüm. başta yeni tanışmışız gibi davrandı ama sonra zaten beni tanıdığını fark ettim. kardeşin var mı diye sorduğumda onun ismini söylememişti. ama sonrasında onun hakknda konuşmaya başladık. bi garipti bir şeyler anlatmak istedi onun hakkında ama anlatmaktan vazgeçti sanki sonradan.. ve bana çok iyi davrandı. (bide ben yatmadan önce allaha dua etmiştim allahım bana bi mesaj gönder rüyamda diye sonrasında da bu rüyayı gördüm )

  • Sevgili Zeynep,
   Rüyada sevdiği kişinin ablasıyla konuştuğunu ve çok iyi davrandığını görmek sabretmeye, güzelliğe ve sevince tabir olunur. Rüya yorumuna göre uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına; umutsuzluk içinde bulunduğu durumun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine; sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin önümüzdeki günlerde geleceğine işarettir.
   Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlığa çıksın…

Rüyanı Tabir Edelim