Rüyada Sevgilinin Adını Sayıklamak

Rüyada sevgilinin adını sayıklamak insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, mutluluğunun her geçen gün artacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, bekar ise evlilik konusunda bir adım atılacağına ve büyük bir huzura erileceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine, sevinç gözyaşları dökmeye, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, kendisine açılan bazı fırsat kapılarından giriş yapacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin adını sayıklamak atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına, kimseye el açmadan yaşayacağına, mutlu bir insan olunacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine delalet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin ev içinde mutluluğun artacağına, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, çeşitli avantajlar elde edileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin adını sayıklamak işlerini düzene sokacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, sevdikleri ile bir arada olacağına, hatalarını fark edeceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin ailesinden hayır göreceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments