Rüyada Sevgilinin Akrabasını Görmek

Rüyada sevgilinin akrabasını görmek boş işlerle vakit kaybetmeyeceğine, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, hayatının yolunda gideceğine, arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine, iş bitiriciliği sayesinde ticaret dünyasının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, üzüntülerin ve endişelerin yakın bir zamanda biteceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına inanılır.

Rüyada sevgilinin akrabasını görmek hayatından razı geleceğine, önündeki en büyük engelleri kaldırarak yoluna bakacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sevindirici haberler alınacağına, hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine delalettir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına, güzel bir ilişkiye başlanacağına, zor zamanların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin akrabasını görmek aile hayatındaki muhabbetin artacağına, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, iyi haberler alınacağına, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, kazancının ve mutluluğunun çoğalacağına, kendisini toparlayıp zarar veren bir kişiyi hayatından tamamen çıkaracağına, hataların düzeltileceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sevda

rüyamda eski sevgilimin amcasının oğulları ve erkek kardeşleri ile birlikte oturuyoruz eski sevgilimin amcasının oğlu bana şakalar yapıyor ve eski sevgilimin kardeşleri bunların arasında bir şey var deyip yorum yapıyorlar

sevda

çok teşekkür ederim

Nur

Gündüz gözüyle Rüyamda sevdiğim adamın dayısının oğlunu görüyorum bana diyor ki ben seni böyle bilmezdim Sen çok iyi bir insanmışsın