Rüyada Sevgilinin Cüzdanını Görmek

Rüyada sevgilinin cüzdanını görmek aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, refah içinde bir hayat süreceğine, başarı üstüne başarı kazanacağına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, ferahlığa erileceğine, kurtuluşa ereceğine tabir olunur.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı gören kimsenin sevdiğine kavuşacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, yeni bir eve sahip olunacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin cüzdanını görmek içinde bulunduğu olumsuz durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, dertlerin biteceğine, istediği her şeye kavuşacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine işaret eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibinin atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, her attığı adımı paraya çevireceğine, yaşamayı bileceğine, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, her geçen gün zenginleşeceğine, çok sayıda mal varlığına sahip olacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin cüzdanını görmek kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine, çok büyük bir ilerleme yaparak çok daha iyi yerlere geleceğine, sağlık sorunlarının ve borçlarının biteceğine, kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, geç de olsa huzura erileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı görenin hayatının iyileşeceğine, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerinin düzene gireceğine, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerden kurtularak huzur bulacağına, haksızlık yapmayacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda platonik olarak sevdiğim erkek cüzdanını kaybediyor ben buluyorum içinde az bi parada var cüzdanı kendisine veriyorum verirken gülüşüp şakalaşiyoruz. Hayırlara gelsin şimdiden teşekkür ederim

Ayşe

Teşekkür ederim