Rüyada Sevgilinin Elinde Kırmızı Gül Görmek

Rüyada sevgilinin elinde kırmızı gül görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, çok büyük sevinç ve büyük bir mutluluk yaşayacağına, zor günlerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin önemli ve saygın birinden yardım alacağına, yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, emrinde insan çalıştıracağına, eşinin çok mutlu olacağına, maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, helal rızka sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin elinde kırmızı gül görmek huzursuzlukların tatlıya bağlanacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına alamet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin duygularının karşılık göreceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, psikolojik olarak düzeleceğine, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin elinde kırmızı gül görmek beklenen bir haberin gelmesiyle kişinin iştiraklerde, girişimlerde bulunacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına bu sayede huzura kavuşacağına, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, hem maddi hem manevi açıdan verilen destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı gören kişinin evlatları tarafından çok sevilip, sayılacağına, hak yolunda bir yaşam süreceğine, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, kendisini ailesine vereceğine, başı sıkışan bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, adından söz ettirecek adımlar atacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda sevgililer günü ve okuldayim. Okulda da çok sevdiğim bir hocam var. Elinde bir buket kırmızı gülle arabasına doğru gidiyor. Gülleri eşine almış. Bunu görüp kıskanıyorum. Ben de yolda bı banka konulmuş bı buket beyaz gül görüyorum ve alsam mı diye düşünüyorum.Ayrıca bu olanları görmeden önce aynı rüyada ortaokul hocamı da okulda gördüm onunla da sohbet ettik. Ama elinde gül olan hoca başka bir hocaydı.

Gül

Rüyamda, okul ortamındayım bir kalabalık var ve bazı kişilerin ellerinde birer kırmızı gül var. Aynı zamanda sevdiğim kişinin elin de de var. Elinde gül olan kişiler gülleri başkalarına veriyor. Ben de sevdiğim kişinin gülü bana vermesini bekliyorum sonra onun elinde gül olmuyor.Daha sonra sınıfta eski bir arkadaşımla sırada oturup sohbet ediyoruz. Sonra o yanımıza gelip önümüzdeki sıraya oturup sohbete dahil oluyor.Ben kalkıp yanına oturuyorum, gülüyoruz ve iki elimle onun koluna sarılıyorum.