Rüyada Sevgilinin Kolunu Tutmak

Rüyada sevgilinin kolunu tutmak hoşluk içinde olacağına, sağlık sorunları ile ilgili güzel bir haber alınacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, sevinçten adeta havalara uçacağına işaret etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, inzivaya çekileceğine ve iç huzurunu yakalayacağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, içinin rahatlayacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin kolunu tutmak hakkı olanı sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına, mutluluğunu çoğaltacağına, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına yorumlanır.

Rüya yorumuna göre rüyayı görenin kendisini kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına, kısmetli kapıların açılacağına, hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, kazancının her gün daha fazla artacağına, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin kolundan tutmak küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, tüm hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, kendisine ev alacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına inanılır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kişinin zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine, işlerini yoluna koymayı başaracağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına, hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, yeni bir hayata adım atılacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments