Rüyada Sevgilinin Kötü Davranması

Rüyada sevgilinin kötü davranması evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin yeni planlar yapacağına, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, yaşanılan güzel olaylardan bir kişi sayesinde daha da fazla tat alınacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, çok sorunlu bir durumun ortadan kaldırılacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine delalettir.

Rüyada sevgilinin kötü davranması bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, üstlenilen bir görevin ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına, kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, sıkıntılardan kurtulmaya, kişinin hem ruhen hem bedenen hafifleyeceğine inanılır.

Rüya yorumuna göre rüyayı gören kimsenin çevresindeki insanların kendisine sürekli destek olacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, bir işin tüm risklerini göze alacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin kötü davranması aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, evin kasasına giren gelirin artacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına ve güzelleşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir bolluğa erişeceğine, yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yok edeceğine, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine delalet eder.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin zenginliğe, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kendisi için hayırlı olacak gelişmeler yaşanacağına, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments