Rüyada Sevgilinin Parfüm Sıkması

Rüyada sevgilinin parfüm sıkması sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri ortadan kaldıracağına, hatalarını fark edeceğine, sıhhat kazanacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin zor durumların el birliği ile aşılacağına, üst makamlara çıkacağına, hayatı boyunca hep yeni bir şeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, zenginliğe sahip olacağına, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevgilinin parfüm sıkması rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, sorunlarından kurtulacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı görenin zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, iş hayatında atılıma geçeceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine inanılmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin parfümünü sıkmak kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine, işinden yana hayır ve itibar göreceğine, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin şansının hayat boyu süreceğine, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments