Rüyada Sevgilinin Pasta Getirmesi

Rüyada sevgilinin pasta getirmesi toplum içindeki değerinin artacağına, mevki makam sahibi olunacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, sevdiği bazı kişilerden alacağı destek sayesinde çok iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre huzura erileceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin pasta getirmesi kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına, yapılan işlerde üst üste başarılar elde edileceğine, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına delalet eder.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına, anne babaya müjde verileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin pasta getirmesi önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine, parasal durumun düzeltileceğine, kendisine ev ve araba gibi şeyler alarak büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sevgilinin Pasta Getirmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba rüyamda sevgilimin evine gittim annesini ve kardeşini de gördüm mavi pasta yaptım ve yedik. Anlamı nedir acaba

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya kazanca, habere ve hayata işarettir. Rüya yorumuna göre uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına; bir haber aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına; aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine rivayet eder.

 2. Rüyamda eski sevgilim evime gelmişti. Çok büyük bir pasta getirmişti. Bu pastanın kenarlarını sadece ben yedim dolaba kaldırdım. Odama gittiğimde ise eski sevgilim yanıma oturdu. Bu ne anlama geliyor ?

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya haneye, eşe ve hayata rivayet eder. Rüya yorumuna göre sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına; zor günlerinde en çok sevgilisinden ya da eşinden destek göreceğine; hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim