Rüyada Sevgilinin Soğuk Davrandığını Görmek

Rüyada sevgilinin soğuk davrandığını görmek yeni bir eve sahip olacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, aile hayatında huzurun olmasının çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, bahtının çok parlak olacağına yorulur.

Rüya alimlerine göre büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, güzel başlayan bir birlikteliğin yada iş atılımının sona ereceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, çok huzurlu bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada sevgilinin soğuk davrandığını görmek çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, rakiplerinin kendisi ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine işaret eder.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, kazancının her gün daha fazla artacağına, iş hayatı içinde çok rahat bir nefes alacağına, sorunlarını çözeceğine, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin soğuk davrandığını görmek çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, şeref ve haysiyetin artacağına, sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, rüya sahibi bir kadınsa kocasının zenginlik ve servete kavuşacağına, uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments