Rüyada Sevgiliye Sarılıp Yatmak

Rüyada sevgiliye sarılıp yatmak işlerinde bereketin ve verimin artacağına, en büyük acılarının dineceğine, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, rahata, lükse ve konfora kavuşacağına, kalitenin değerini bileceğine, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya manasına göre rüyayı gören kimsenin rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânları hayırlı işler için kullanacağına, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına yorulur.

Rüyada sevgiliye sarılıp yatmak geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, çıkmazda olunan bir durumdan dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına alamettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, zenginlik elde edeceğine, kafasına ve kalbine göre bir kimse ile tanışacağına, itibarını geri kazanacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgiliye sarılıp yatmak sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, bereket ve zenginlik sahibi olacağına inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin kazancının çoğalacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sevgiliye Sarılıp Yatmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merabalar ben rüyamda nişanlımı görüyordum ve uyumaya çalışırken yanıma gelip sımsıkı sarılıp uyutmuyordu

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya duygulara, güzelliğe ve berekete yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre ekmeğine haram sürmeyeceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına; haberini alacağı güzel bir olay ile sevineceğine; bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya işarettir.

 2. Merhabalar kolay gelsin öncelikle 🙂
  Ben rüyamda ailesi istemediği için benden ayrılan ayrılmak zorunda kalan kız arkadaşımi gördüm. Birlikte bir yatakta uyuyorduk ben ona sarılmak sarılıp uyumak istiyordum ama dokunamıyordum o istemiyor diye sevmiyor diye sonra sevgim ağır bastı ve ona sarildim sımsıkı hemde öyle uyumaya başladım sonra o bana sarldi dedi ki seni affetim ama 1 2 hafta daha sana trip atacagim tripli olacağım dedi öyle sarılıp uyuduk 😏
  Ben yorumlayamadım rüyayı size yazayım dedim. Teşekkürler.

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya sevgiye, rahatlığa ve geçime delalet eder. Rüya tabirine göre sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına; yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına; hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim