Rüyada Sevgiliyi Şortla Görmek

Rüyada sevgiliyi şortla görmek mal mülk edineceğine, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, alınacak bir kararla kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kişinin iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, sıkıntılarından kurtulup hem ailesi içinde hem işyerinde çok güzel günler göreceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, takdir görecek pek çok iş yapacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgiliyi şortla görmek aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, imkanlarının genişleyeceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı görenin kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, zorluklarının kalmayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi şortla görmek her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, toplumdaki statüsünün yükseleceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, kafasını toparlayacağına delalet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre şansın ve kısmetin açılacağına, geçiminin rahat ve kolay olacağına, kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, işinde istediği başarıyı yakalayacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Onur

Rüyamda benim birlikte olmadigim ama sevdiğim kapali olan birini kısa sortla gördüm aramizda bu tarz şeyler hiç geçmedi konusu dahi acilmadi onu sortunun üzerine uzun bisey giyerken gördüm