Rüyada Sevgiliyi Unutmak

Rüyada sevgiliyi unutmak bir uzmana başvurulacağına, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, maddi ve manevi olarak büyük adımlar atılacağına, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi unutmak çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların giderileceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüyayı görenin işlerinin hal yoluna gireceğine, yeni işlere girileceğine, üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı çalışmalar yapacağına delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi unutmak şan şöhret kazanacağına, önemli işlerin başındaki kimse olacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, yaşam isteğinin ve enerjisinin baki olacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine işarettir.

Rüya kitabına göre rüyayı gören kişinin hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments