Rüyada Sevgiliyi Uykudan Uyandırmak

Rüyada sevgiliyi uykudan uyandırmak çevresindeki herkese yardımcı olacağına, hayatının yolunda gideceğine, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, kazancını bir kişiden elde edeceğine işaret eder.

Rüya kitabına göre tüm sıkıntıların giderileceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına, evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, her geçen gün başarıların artacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyi uykudan uyandırmak anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına, istediği kadar kazanca ve mala sahip olacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, işlerini yoluna sokacağına, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, önem verilen ve sevilen kişilerle yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, saygın bir hayat yaşayacağına, uzunca bir süredir beklenen bir haberin gelmesiyle tüm ailenin mutluluktan havalara uçacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi uykudan uyandırmak acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, sevdiği kişilerden ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların unutulacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı görenin fırsatların büyük kazançlar getirecek şekilde kullanılacağına, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, imkânlarının daha geniş hale geleceğine, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gizem

Hocam merhaba rüyamda eski sevgilimi uyandırdım duş başlığı bozulmuş onu tamir ettirdim sonra duş aldım. Rüyam hayır mıdır acaba eski sevgilimle ilgili bir mesaj mı içeriyor . Şimdiden teşekkür ederim

Bilinmeyen

Merhaba ben rüyamda harabeye dönmüş kapısı açık bir evin içinde bir koltukta uyuyan eski erkek arkadaşımı gördüm. Ben yanına gelince birden uyandı ve gülümsedi. Sonrasında biraz konuştuk ve ben o gün yanında kaldım eşyaları o evden toparlamasına yardım ettim. Sonrasında tam orada ayrılacakken ev birden yıkıldı. Acaba tüm bunlar ne anlama geliyor? Şimdiden teşekkürler

Mehmet

Rüyada sevdiğim kızın uyurken gördüm ,daha sonra uyanıp lavaboya gittiğini gördüm çıkarken dudaklarına ruj sürmüştü, birden uyandim

MRT

Rüyamda istediğim kızın evine annemle misafirliğe gitmiştik. Bizi kızın annesi değilde farklı tanıdık biri karşıladı. Bizi orada gördüğüne çok mutlu olmadı. Eve girdik, oturduk. Kısa süre sonra oda kapısının açıldığını ve istediğim kız uykudan yeni uyanmış ve salondaki topluluğa “günaydın” diye seslenmişti. Beni gördüğünde ise afallamıştı ve odaya girdi kapısını kapadı. Belli bir süre sonra kapı tekrar açıldı istediğim kız bizlere hiç yüz vermeden yanımızdan koridora doğru gitti. Burada bitti