Rüyada Sevgiliyi Yakalamak

Rüyada sevgiliyi yakalamak maddi bir kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine, stresten uzaklaşacağına, sevdiği kişi ile çok mutlu olacağına, ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine tabir olunur.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin işlerin yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, yaptığı bir zararın daha büyümemesi ve yeni bir sorunla karşılaşmamak için çok büyük önlemler alacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, hayatının daha keyifli hale geleceğine, kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada aldatan sevgiliyi yakalamak iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine, hedeflerinin karşılık bulacağına, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına alamettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kişinin büyük bir ortaklığa girileceğine, başarılarının artacağına, azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, kazancın artacağına işaret eder.

Rüyada anneye sevgiliyle yakalanmak kazancının çoğalacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, emeğinden hayır göreceğine delalet eder.

Ulemaya göre rüyayı görenin geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, Allah yolunda yürüyeceğine, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına yorulur.

Rüyada babam sevgiliyle yakalanmak kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, günah işlemekten korunacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, girilen işlerde şansın yüksek olacağına, yaşamını baştan sona yeniden ele alarak düzenleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, hayatın hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine inanılır.

Rüyada babanın kızını sevgilisiyle yakalaması aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, başarılı bir çalışma hayatına atılacağına, tüm hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeden iş için çaba göstereceğine ve bu çalışmasının mükafatlandırılacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, önemli yerlere geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, yaşama isteğinin artacağına, çok büyük başarılar kazanacağına, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgiliye yakalanmak her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, işte başarılı adımlar atılacağına, önceden yaptığı hataları yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, zenginliğe kavuşacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine alamettir.

Rüyada evde sevgiliyle yakalanmak işlerinin yoluna gireceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına bu sayede huzura kavuşacağına, daha büyük saygınlık kazanılacağına, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin çocuk sahibi olmak isteyen erkekler için eşinin hamile olduğu haberini alacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, daha iyi yerlere geleceğine, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments