Rüyada Sevgiliyle Otele Gitmek

Rüyada sevgiliyle otele gitmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, kısmetlerinin artacağına, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, çok mutlu ve sevinçli olacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışıldığı sırada gelen bir yardım ile bu durumdan kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, malların çoğalacağına, arını ve namusunu şeref sayacağına, güneşli ve güzel günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada sevgiliyle otele gitmek başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, çıktığı bir iş gezisinden yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, aile hayatı içinde rahat edeceğine, iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle otele gitmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, ferahlığa çıkılacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, fedakârlıklar yapacağına, kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüya sahibi kimsenin geçim sıkıntısının sona ereceğine, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sevgiliyle Otele Gitmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. rüyamda eski kız arkadaşım ile bı otele gidiyorduk yatakta nevresim yoktu kız arkadaşım nevresim istedi bende şortumu giyiyordum sonra birden bire kendimi stadyum da buldum kız arkadaşım ve ilk okul arkadaşım vardı yanımda ve tanıdığım bir sürü insan vardı mahalleden semtten sonra maçın saati değişti dendi son dakika bizde kalkıp otele döndük uyandım

  • Sevgili Kadir,
   Rüyada eski sevgiliyle otele gittiğini görmek şifaya, ömre ve hayırlara işarettir. Bu rüya ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına; sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına; hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder. Rüyada tanıdık kimselerle kendini stadyumda görmek nüfuzdur, paradır ve destektir. Gördüğünüz rüya elindeki imkanları ve nüfuzunu da kullanarak güzel adımlar atacağına; epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi istediği işini kuracağına; yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına güzel günler görüleceğine tabir olunur.
   Gündüz Niyetine gördüğün rüyan senin için hayırlara vesile olsun…

 2. Rüyamda eski sevgilimle otele gidiyorum ve annem babam aniden geliyo bunun üzerine o banyoya gidiyp suyu acıyo yıkanma numarası yapiyo bende baska bir yere saklanıyorum bizi buluyorlar ve ben cok utanıyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız kısmete, aileye ve zafere alamettir. Rüya yorumuna göre hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına; aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine; meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına işaret eder.

 3. Rüyamda sevgilimle akşam saatlerinde ticari sarı taksi ile (önde şoför+1 erkek daha vardı tanımıyorum) otelimize varıyoruz. Yolu çok uzun buluyoruz ve taksici 150 TL ödeme istediğini söylüyor parayı görmüyorum ama miktarı duyuyorum. Otele gelince otel de direk deniz ve havuzlarını görüyorum okadar güzel ve okadar çoklar ki, tam giricem uyandım. Birde aynı gece ikinci olarak yine sevgilimle benim üniversite okuduğum şehirde tramvayda seyahat ediyoruz sevgilim çok kilo almış ve banada yemem için ekmek arasında et tantuni getiriyor. Ama tramvayda eski sevgilimde var sadece 3 kişiyiz aynı yerde iniyoruz o bizi izliyor. Yorumuzu merakla bekliyordum. Teşekkür ederim.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız neşeye, çözümlere ve hayallere tabir olunur. Rüya alimlerine göre neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına; sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına; hayal ettiği şeylere göstereceği azim sayesinde kısa sürede ulaşacağına delalet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim