Rüyada Sigarayı Tersten İçmek

Rüyada sigarayı tersten içmek yeni bir fikrin çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, başarılarının hiç kesilmeyeceğine, gönül kapılarının açılacağına, işlerinde verimin artacağına, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, aile büyüklerini memnun eden davranışlar sergileyeceğine, sevgi göreceğine, mevkisinde sevilen ve sözü dinlenen, önemli bir şahsiyet olacağına, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, endişe duyulan bir konuda çok iyi bir duruma geçileceğine yorumlanır.

Rüyada sigarayı tersten içmek kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, olaylara daha pozitif yaklaşıp, işlerini sabırla yoluna koyacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine inanılmaktadır.

Rüya alimine göre yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, uzun soluklu bir çalışmanın başarıyla taçlandırılacağına, kendisini üzen ve kıran durumlardan kısmen de olsa kurtulacağına, her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sigarayı tersten içmek umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına, hayatına girecek hayırlı kısmet sayesinde çok mutlu olunacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumlayanlara göre kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği şeylere göstereceği sabır ve azim sayesinde kısa bir zamanda ulaşacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, fakirliğinin biteceğine, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments