Rüyada Silahla Öldürülmekten Kurtulmak

Rüyada silahla öldürülmekten kurtulmak sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, hem güzelliği, hem de sahip olduğu lüks yaşam yüzünden pek çok gıybetinin yapıldığına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine alamettir.

Rüya tabirlerine göre işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, hedeflerine ulaşacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine, işlerine dört elle sarılacağına, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine yorumlanır.

Rüyada silahla öldürülmekten kurtulmak hayatın tadına varacağına, sorunlarını bitireceğine, çok güzel günler görüleceğine, büyük firmalardan mevki ve makam içeren iş teklifleri alınacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, geleceğine yön verecek olumlu gelişmeler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre özlemlerini bitireceğine, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada silahla öldürülmekten kurtulmak çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, problemlere çözüm bulunacağına, çıkılan bir yolculuktan çok güzel haberler ile dönüleceğine, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, önemli işlere imza atacağına, işlerinden yana hayır göreceğine işaret ettiği söylenir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments